Jitka Kobzová

Jitka Kobzova Lektorka Home Staging Praha
Zkušenost není jenom to, co člověka potká, ale zkušenost je to, co člověk s tím, co ho potkalo, udělá

Zkušenosti: Interiérový design byl pro ni původně zálibou, ze které se později stala profese. Tomuto oboru se začala věnovat před dvaceti lety během svého života v Kuvajtu a Dubaji. Postupně rostl zájem o její služby a založila ve Velké Británii společnost Huntsworth Interior Designers. V roce 2010 se vrátila zpět do České republiky, kam jako první přivedla službu Home Stagingu. Založila firmu HOME STAGING s.r.o, která se věnuje nejen Home Stagingu, ale také interiérovému designu soukromých i komerčních prostor. 

Priority: Mým hlavním cílem je dovést klienty k naplnění jejich představ a potřeb. Tak, aby tyto potřeby byly ve své esenci v souladu s originalitou, funkčností a útulností interiéru.

Tel.: +420 732 182 506 | E-mail: kobzova@homestaging.cz


MGA. ZUZANA WIESNEROVÁ

Zkušenosti: Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Priority: Vytvářet kvalitní prostředí jak po estetické, tak i funkční stránce.

Tel.: +420 739 698 743 | E-mail: wiesnerova@homestaging.cz


Ing. Arch. Jakub Jakubec

Zkušenosti: Ing. Arch. Jakub Jakubec. V roce 2009 promoval na CVUT v oboru Architektura a stavitelství. Již během studií pomáhal v plzeňském atelieru pana architekta Soukupa, který je zaměřený především na rekonstrukce památkově chráněných budov a dodnes je tato disciplína velkou součástí jeho současné praxe. V posledních letech také pracoval v projekční společnosti SUDOP PRAHA a.s., kde se podílel na architektuře a rekonstrukcích staveb kolem železničních cest. Mimo projekční firmy pracuje samostatně na projektech rodinných domů a úpravách interiérů. Vyučování odborných předmětů z oblasti architektury a stavitelství vnímá jako zpestření pracovního života a možnost zaujmout veřejnost pro tento krásný obor.

Priority: Probudit v lidech zájem o estetiku, úctu ke kulturnímu dědictví, k životnímu prostředí i k sobě navzájem.

E-mail: jakubec.jakub@seznam.cz


Bc. Michaela Vokounová

Zkušenosti: Studovala Anglistiku a Amerikanistiku na Univerzitě Karlově v Praze a bakalářský obor „Ekonomika a Management“ na Vysoké škole cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství.  Úspěšně absolvovala výcvik koučování „Koučink – věda a umění“ akreditovaný Ericson College, Vancouver.
Řadu let pracovala v hotelnictví, a to jak v první linii, tak na manažerských pozicích. Jako tréninková manažerka a lektorka pro hotelový řetězec pracovala od roku 2001 v 9 evropských zemích.

Od roku 2010 působí jako nezávislá lektorka, trenérka a kouč se specializací na soft skills – například komunikace, prezentační dovednosti, vůdčí dovedností, train the trainer, péče o hosta, prodejní dovednosti a interkulturní komunikace. Kromě vedení tréninků se aktivně věnuje i individuálnímu koučinku.

Priority: Jsem si jista, že každý má spoustu skrytých schopností. Cílem mé práce je ukázat ostatním, že mohou dokázat víc, než si myslí.

E-mail: Michaela.Vokounova@seznam.cz


Marie Zlesáková 

Akademie HomeStagingu Praha - Lektor
Ke změně dojde, jakmile se člověk stane tím, kým je, a ne když se snaží stát tím, čím není.
— A. Beisser, 1970

Zkušenosti: Ve své dlouholeté manažerské praxi v mezinárodních hotelových společnostech jsem získala praktické zkušenosti ve vedení lidí, vzdělávání dospělých, jednání s klienty i zahraničními partnery. Klíčový pro mne vždy byl respekt k individualitě druhých, při vedení jednotlivců i týmu jsem intuitivně využívala techniky koučování.   V průběhu psychoterapeutického výcviku jsem se vydala na novou profesní cestu. Od roku 2014 se věnuji péči o duši, zdraví a osobnostní rozvoj. Kromě individuálního poradenství pracuji jako terapeutka na psychiatrické klinice a lektorka se specializací na komunikační a prezentační dovednosti, asertivitu, motivaci a péči o zákazníka. Odborné znalosti jsem získala studiem komunikace a psychoterapie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií, dále pak v akreditovaných vzdělávacích programech zaměřených na oblast řízení a vedení lidí, lektorské dovednosti, koučink a nutriční poradenství.

Priority: Pomohu Vám znovu najít sám sebe. Vše co potřebujete, máte již v sobě.  Bylo to tam vždycky, je to jen skryté.

Email: marie.zlesakova@seznam.cz


Tomáš Nosil

Tomáš Nosil Akademie Home Staging Praha
Když nemám co dělat, pracuji

Zkušenosti: Dlouhodobě působí jako kmenový fotograf časopisů Instinkt a Týden. Od roku 2005 fotografuje většinu jejich titulních stran. Je držitelem několika prestižních ocenění Czech Press Foto. Mezi jeho soukromé zákazníky patří společnosti Volkswagen, Ford, Universal music nebo Komerční banka. Pravidelně vystavuje.

Priority: Chci své znalosti a zkušenosti předávat dál lidem, kteří mají o ně zájem.

E-mail: nosil@tyden.cz


Ing. Tomáš Prčík

Tomáš Prčík
Vysoké ceny přicházejí na začátku a nízké na konci.

Zkušenosti: Zkušenosti: Vystudoval jsem obor Finance na ESF Masarykovy University v Brně se zaměřením na pojišťovnictví a kapitálové trhy. Matematiku a statistiku rád používám i v oblasti prodeje a marketingu nemovitostí. Jen tak lze podle mě prokázat, že realitní kancelář klientovi zajišťuje skutečně nadprůměrně dobré výsledky. Absolvoval jsem řadu kurzů pro realitní makléře lektorů z České republiky i ze zahraničí. V roce 2009 jsem založil a následně vedl vlastní realitní kancelář.

Priority: Rychlý prodej nemovitosti bez zbytečných slev.

E-mail: tomas.prcik@callidoreality.cz


Kristina Tayara

Kristina Tayara Home Staging Akademie Praha
It is not enough that a man has clearness of vision, and reliance on sincerity, he must also have the art of expression, or he will remain obscure.

Zkušenosti: Více než 8 let zkušeností v žurnalistice a marketingu v zahraničí, kde jí práce pro novinové plátky a magazíny umožnila svoje idee šířit v několika jazycích. Mimo novinářskou práci se věnovala rozvoji social marketingu u začínajících firem. www.urbankristy.com

Priority: Mým cílem je, rozvíjet a zvládnout své odhodlání, pomoci Home Stagingu komunikovat se zákazníky a uspět.

Tel.: +420 775 972 231 | E-mail: tayara@homestaging.cz